Oklejanie, wyklejanie aut, samochodów folią chromowaną – zmiana koloru karoserii bez lakierowania – Poznań

Oklejone samochody

Chcesz w szybki i bezpieczny sposób zmienić kolor swojego samochodu? A może prowadzisz firmę i planujesz ujednolicenie floty posiadanych pojazdów? Skorzystaj z usługi kompleksowego oklejania samochodów folią, która umożliwia szybką i całkowicie bezinwazyjną zmianę koloru! Bez względu na to, czy Twoim priorytetem jest zabezpieczenie karoserii, odnowienie fabrycznego lakieru, czy całkowita zmiana jego barwy, nasza usługa jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do współpracy firmy oraz klientów indywidualnych mieszkających w Poznaniu i okolicach.

Zmiana koloru auta bez lakierowania!

Zmiana koloru autaAplikacja folii pozwala zmienić kolor Twojego samochodu bez konieczności jego powtórnego lakierowania. Co więcej, proces nanoszenia powłoki jest w pełni odwracalny. Nie musisz już zlecać kosztownych, trwałych zabiegów lakierniczych, aby Twoje auto zyskało zupełnie nowe oblicze. Decydując się na oklejenie folią, zmienisz kolor samochodu szybko, wygodnie i tanio!

Właściwości i zastosowanie

Tworzywo, oprócz tego, że pozwala w dowolny sposób zmieniać kolor samochodów, dodatkowo chroni lakier przed rysami, ubytkami i ogniskami korozji. Rewolucyjne właściwości materiału powodują, że jest on praktycznie niewidzialny, co gwarantuje fenomenalny efekt przy oklejaniu pojazdów. Wyklejanie samochodu jest usługą, którą szczególnie polecamy pasjonatom tuningu – z przyjemnością wykonamy dla Ciebie dedykowany projekt, dzięki któremu karoseria Twojego auta zyska unikatowy i niepowtarzalny wygląd!

Decydując się na oklejenie auta folią, zyskujesz:

  • ponadprzeciętną odporność na zanieczyszczenia drogowe,
  • możliwość szybkiej i efektownej zmiany koloru auta,
  • kompletną ochronę lakieru przed uszkodzeniami mechanicznymi i chemicznymi,
  • powłokę odporną na skrajne temperatury (od -50 do 110°C),
  • całkowicie nieinwazyjne zabezpieczenie, które możesz usunąć bez śladu w każdej chwili,
  • zwiększenie wartości samochodu, dzięki lepiej utrzymanej karoserii

Wyklejanie samochodów, zmiana koloru – Poznań i okolice

Wyklejanie samochodów PoznańBez względu na to, czy chcesz przede wszystkim zabezpieczyć lakier w aucie, czy marzy Ci się całkowita lub częściowa zmiana koloru pojazdu, nasza oferta jest dla Ciebie. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania indywidualnej wyceny oklejania aut w Poznaniu. Na wszystkie wykonane przez nas usługi udzielamy gwarancji.