Reklama na pojazdach, samochód – Poznań

Premium Wrapps specjalizuje się w kompleksowej realizacji reklam na pojazdach osobowych, dostawczych i ciężarowych. Chcesz wykorzystać powierzchnię reklamową firmowej floty? Skontaktuj się z nami już dziś i skorzystaj z oferty na oklejanie samochodów spersonalizowaną grafiką.

Firmowy samochód to coś więcej niż kolejne narzędzie służące do realizacji obowiązków służbowych. Warto pomyśleć o nim jak o powierzchni, którą można wykorzystać w celach reklamowych. Bez względu na to, czy flota Twojej firmy złożona jest z aut osobowych, dostawczych czy ciągników siodłowych z naczepą, możesz w szybki i całkowicie nieinwazyjny sposób zamienić pojazdy w mobilną reklamę przedsiębiorstwa. Dzięki temu Twoja reklama pojawia się wszędzie tam, gdzie dotrą firmowe samochody, a Ty nie zapłacisz za to ani złotówki!

Reklama na pojazdach – najważniejsze korzyści:

  • wykorzystanie darmowej, mobilnej powierzchni reklamowej i informacyjnej,
  • dotarcie z informacjami o firmie do większego grona odbiorców,
  • efektowna ekspozycja oferty sprzedażowej,
  • budowa profesjonalnego wizerunku Twojej firmy,
  • możliwość docierania z reklamą w dowolne miejsca,
  • wzrost rozpoznawalności marki,
  • zwiększenie sprzedaży i przewaga nad konkurencją.

W stosunku do innych nośników reklamy stacjonarnej jak billboardy, banery czy promocja w mediach, reklama na pojazdach generuje znacznie niższe koszty – płacisz tylko raz – za opracowanie projektu oraz oklejenie samochodu specjalną folią. Raz wykonana reklama „zarabia” na Twoją firmę przez długie lata, a Ty zyskujesz większa elastyczność w planowaniu wydatków. Co więcej, reklama na pojeździe jest całkowicie nieinwazyjna. W każdej chwili możesz okleić auto ponownie lub całkowicie usunąć folię, np. przygotowując auto do sprzedaży. Zlecając oklejenie pojazdu nam, na wszystkie wykonane usługi otrzymasz gwarancję.

Oklejanie samochodów, reklama na pojazdach – Poznań

Szukasz sposobu na zwiększenie liczby klientów? Zastanawiasz się, jak niewielkim kosztem wypromować wchodzącą na rynek firmę? A może zależy Ci przede wszystkim na mobilności i elastyczności reklamy? Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to oklejanie samochodów jest właśnie dla Ciebie. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania wyceny i zleć oklejenie Twojego auta specjalistom z wieloletnim doświadczeniem!