Oklejanie witryn – Poznań

Prowadzisz sklep, firmę usługową lub dowolny, inny biznes, który chcesz skutecznie i niedrogo reklamować? Poszukujesz nowoczesnych, przyciągających uwagę rozwiązań promocyjnych? Wykorzystaj potencjał najlepszego nośnika informacji, jakim jest sklepowa lub biurowa witryna! Oferujemy kompleksowe oklejanie szyb folią na terenie całego Poznania i okolic. Z nami stworzysz efektowną i skuteczną sprzedażowo kreację, która pomoże Ci pozyskać nowych klientów i pozwoli zdobyć przewagę nad konkurencją.

Wyklejanie witryn folią – nasza oferta

Świadczone przez nas usługi realizujemy kompleksowo – od wykonania spersonalizowanego projektu graficznego, aż po jego realizację na witrynie sklepowej. Oferujemy m.in.:

  • oklejanie witryn sklepów,
  • wyklejanie szyb w galeriach handlowych,
  • oklejanie pomieszczeń biurowych, bankach, gabinetach lekarskich,
  • oklejenie witryn w restauracjach,
  • aplikację folii imitującej mrożone lub szronione szkło,


Nie ma znaczenia, czy oklejana szyba znajduje się w środku, czy na zewnątrz budynku. Wyklejamy folie od wewnątrz i po zewnętrznej stornie witryny. Realizujemy zarówno projekty o standardowych wymiarach, jak i najbardziej nietypowe, wielkoformatowe projekty. Umieszczamy grafiki na dowolnych wysokościach, w miarę potrzeby wykorzystując podnośnik lub współpracując z alpinistami. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wiele realizacji na koncie sprawiają, że powierzone nam zadania wykonujemy w sposób szybki i kompleksowy, udzielając gwarancji na usługi.

Dla kogo jest usługa oklejania witryn?

Oprócz tego, że oklejanie witryn folią stanowi skuteczny sposób na promocję produktów i usług, jest to jednocześnie szybka i wygodna forma reklamy. Doskonale sprawdza się w przypadku firm posiadających ofertę sezonową – wystarczy zdjąć folię i zastąpić ją nową, informującą o aktualnych promocjach, usługach czy wyprzedażach. Oklejanie witryn jest chętnie wybieraną usługą ze względu na estetykę – folia na szybie sklepu lub biura prezentuje się nowocześnie i bardzo efektownie.

Oklejanie witryn – Poznań i okolice

Chcesz zlecić wykonanie nowoczesnej, skutecznej reklamy na swojej witrynie sklepowej? Skontaktuj się z nami już dziś! Poproś o niezobowiązującą, spersonalizowaną wycenę projektu wraz z wykonaniem. Umów dogodny termin realizacji i zacznij sprzedawać więcej, promując swoje usługi za pomocą efektownej witryny handlowej.